Соціум Фото

Запитай у влади. Чи правильно “Міськсвітло” у Франківську закопує стовпи? (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За допомогою рубрики “Запитай у влади” читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.

Аби залишити питання, телефонуйте до редакції за номером 77-52-72 чи пишіть на електронну пошту [email protected]. У темі листа вкажіть “Запитай у влади”.

Анатолій Подгорнов, Івано-Франківськ:

“На Бандери, 60а, прямо перед моїми вікнами, робочі встановлюють бетонний слуп освітлення –  просто закопують його в землю. А за технологією, стовп не можна закопувати без бетонної подушки. Зробив зауваження спершу робочим, а потім телефонував у “Міськсвітло”. Та мене ніхто не слухає, кажуть, так і має бути. Але ж той стовп потім може на когось впасти, що говоритимуть тоді?”.

“Репортер” звернувся до керівника КП “Міськсвітло” Віктора Синишина.

“Жодної потреби в такій подушці немає, – каже Синишин. – Технологія встановлення опори освітлення чи електропостачання не передбачає встановлення бетонної подушки. Залізобетонну опору закопують на глибину 1,7 м – це приблизно третина всієї висоти стовпа і цього достатньо. У нас ні РЕМ, ні хто інший опори на бетонну подушку не ставить. Хіба для тролейбусних дротів треба. Бетонну подушку роблять для анкерної опори з жорстким закріпленням на них проводів повітряної лінії”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.