Соціум

Захворюваність на коронавірус за місяць зросла майже удвічі — Нацслужба здоров’я

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Україні рівень захворюваності на COVID-19 у серпні зріс майже вдвічі у порівнянні з липнем. Також минулого місяця госпіталізували 34% хворих, у яких виявили коронавірус.

Про це під час брифінгу поінформувала директор департаменту комунікацій Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Тетяна Бойко, пише Укрінформ.

“Загальний рівень захворюваності на COVID-19 у серпні зріс майже в два рази у порівнянні з липнем. У серпні захворіли 53 тисячі осіб, в той час, як у липні – 28 тисяч. У серпні у порівнянні з липнем також на 60% збільшилася кількість госпіталізованих пацієнтів з коронавірусною хворобою”, – сказала Бойко.

Проте, за словами Бойко, частка госпіталізованих пацієнтів від загальної кількості хворих зменшилася в серпні на 5%, якщо в липні було госпіталізовано 39% хворих пацієнтів, то в серпні – 34%. Частка пацієнтів, які потребували допомоги в умовах інтенсивної терапії, залишається стабільною і становить близько 16-17%.

“Найбільша завантаженість ліжок для пацієнтів із COVID-19 (в серпні – ред.) була в лікарнях Одеської, Закарпатської та Львівської областей”, – додала Бойко.

За її словами, загалом за квітень-серпень до медзакладів було госпіталізовано 48 тисяч пацієнтів з коронавірусною хворобою, з них близько 17% отримали медичну допомогу в умовах інтенсивної терапії.

Крім того, Бойко наголосила, що лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою у медзакладах у стаціонарних умовах є безоплатним для пацієнтів.

Вона розповіла, що НСЗУ виплатила майже 3,5 млрд гривень медичним закладам за надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього у квітні-липні цього року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.