Соціум

За рік на Прикарпатті зафіксували 7 спалахів кишково-шлункових захворювань

Google+PinterestLinkedInTumblr
Найбільша кількість заражень було у приватних відпочинкових базах.

Про це повідомили у п‘ятницю, 14 лютого, в Головному управлінні Держпродспоживслужби Івано-Франківської області, пише Репортер.

Фото ілюстративне

«Це було у так званих зелених садибах та готелях, у туристичному напрямку Яремче-Верховина, – каже Роман Гурський начальник Головного управління Держпродспоживслужби області. – Найбільше нас вражає дотепер, що їм стає грошей побудувати готель, зареєструвати ФОПа, але на безкоштовний листочок від нас – часу не стало. Ми ж не маємо на меті їх штрафувати, а навпаки порадити де є недоліки, щоб їх виправили і мали алібі».

За словами Гурського, наразі кількість незареєстрованих «зелених садиб» дуже велика.

«Ми робимо туристичні буклети, але маємо лише 100 зареєстрованих. То треба множити на три. А вони ж приймають наших дітей. Ми повинні донести це до суспільства, розказувати про такі випадки. Не можна таке приховувавти», – додав Гурський.

У випадку виявлення недоліків, Держпродспоживслужба складає припис, в якому виписують всі порушення.

«Вони повинні все усунути. Як правило, вони проводять всі реєстрації та медичні огляди в той же день, – розповідає Роман Гурський. – Буває, що роблять їх заднім числом. Потім ми передаємо всі документи в правоохоронні органи, мінімальний адміністративний штраф для них 25 тис».

Авторка: Тетяна Скоропляс
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.