Соціум

За 5 млн грн в Олешанській ОТГ відремонтують ділянку дороги Озеряни – Делева

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Завдяки концепції справедливого розподілу коштів на ремонт доріг, які проходять територіями громад, Олешанська ОТГ цьогоріч отримала 5 млн грн.

Про це в ефірі «Суспільне Карпати» сказав керівник громади Богдан Двояк, пише Репортер.

За його словами, в ОТГ вже розпочали ремонт дорожнього покриття протяжністю 1,6 км.

«Добрий почин, що до нас, голів громад, дослухалися в облдержадміністрації та виділили частину коштів на ремонт доріг. Днями ми розпочали реконструкцію вулиці Шевченка у селі Долина на ділянці дороги Озеряни – Делева. Згідно кошторису переможець тендеру мав зробити 1 км 200 метрів, а нам необхідно було закрити ще одну проблемну ділянку. Я став вести перемовини із представниками «ПБС» і домовились, що вони відремонтують нам додатково ще 400 метрів. Щоб здешевити роботу та відремонтувати більшу ділянку дороги, ми надали підряднику грейдер. Маючи свою ремонтну техніку, можна здешевлювати ремонтні роботи», – сказав Богдан Двояк.

При цьому голова громади також наголосив, що за рахунок своєї спецтехніки в ОТГ здійснюють ремонт доріг самостійно. «Ми маємо набір власної ремонтної техніки: асфальтоукладач, бітумізатор, грейдер, екскаватор, каток. У будь-який час готові самостійно здійснювати робити. Ми, як правило, два рази на рік робимо ямковий ремонт. Цього року із бюджету на такі дороги виділили 150 тисяч гривень – і відремонтувати 10 км доріг», – сказав він.

Говорячи про недоліки розподілу коштів місцевими органами виконавчої влади, він зазначив: «Необхідно, щоб представників ОТГ допускали до формування технічного завдання та складання проектно-кошторисної документації».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.