Соціум

З наступного тижня у Калуші планово вимикатимуть світло

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 31 жовтня в Калуші розпочнеться планове вимкнення електропостачання. Про це повідомив голова Калуської громади Андрій Найда у своєму відеозверненні.

Зокрема, очільник громади нагадав, що цього тижня почалися аварійні відключення електропостачання за чергами: були відключені окремі будинки, вулиці й села. За словами міського голови, це викликало обурення мешканців. Багато людей не розуміють, що за черги, чому одні будинки знеструмлюють двічі-тричі на день, а інші — не відключають зовсім, інформують “Вікна”.

З наступного тижня у Калуші вимикатимуть світло

На зустрічі в “Прикарпаттяобленерго” повідомили, що вже з понеділка, 31 жовтня, будуть застосовувати чіткіші графіки планового відключення електропостачання. Тобто буде зрозуміло, де і впродовж якого часу не буде світла. При цьому, за словами Андрія Найди, не будуть знеструмлювати лікарні та об’єкти критичної інфраструктури. Це ж стосуватимуться і частини інших споживачів, яким пощастило бути на одній лінії електропередачі з підприємствами, які забезпечують життєдіяльність громади, адже роз’єднати їх фізично неможливо.

При цьому не виключені й аварійні вимкнення електропостачання. Тож міський голова закликав економити електроенергію, щоб вивести країну з енергетичної кризи.

Не виключив голова громади й включення вуличного освітлення. Цього житня його не вмикали для економії електроенергії. З наступного тижня переведуть годинники та темнішати почне значно швидше. Тож на рівні обласної влади ситуацію проаналізують і можуть на певний час, поки люди повертаються з роботи, дозволити увімкнути вуличне освітлення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.