Соціум

З лютого франківці отримають нові платіжки за опалення – тепло дорожчає

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг на засіданні 10 грудня почала встановлювати нові тарифи на теплову енергію з урахуванням підвищеної з 1 листопада ціни на газ.

Голова комісії Оксана Кривенко повідомила, що комісія встигла розглянути тарифи на тепло для 18 ліцензіатів. 11 грудня  розглянуть ще вісім компаній, пише “Репортер” з посилання на Lb.ua.

Згідно з іншим проектом рішення, який розглядала комісія, вказані нові тарифи для кінцевого споживача “Білоцерківтепломережі”, “Броваритепловодоенергії”, київської “Євро-Реконструкції”, львівського “Залізничтеплоенерго”, “Івано-Франківськтеплокомуненерго”, дніпровського “Комуненергосервіс”, “Краматорськтеплоенерго”, “Криворіжтепломережі”, “Львівтеплоенерго”, “Мелітопольських теплових мереж”, “Миколаївоблтеплоенерго”, “Миколаївської теплоелектроцентралі”, запорізьких “Міських теплових мереж”, чернігівського “Облтеплокомуненерго”, “Полтаватеплоенерго”, “Сумитеплоенерго”, дніпровського “Теплоенерго”, чернігівської “ТехНова”, “Харківських теплових мереж” і “Шосткинського підприємства Харківенергоремонт”.

Тариф більшості постачальників збільшиться приблизно на 15-20%.

Зображення клікабельне

Тарифи на теплову енергію набудуть чинності з 1 січня. Відповідно, нові платіжки почнуть надходити вже в лютому.

Нагадаємо, що з 1 листопада ціна на газ для населення зросла на півтори гривні – до 8,55 грн за кубометр. Приблизно 80% ціни на теплову енергію – це вартість газу, тому опалення і гаряча вода неминуче повинні подорожчати.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.