Соціум

З 19 жовтня у Калуші розпочнеться опалювальний сезон

Google+PinterestLinkedInTumblr
Міський голова Калуша Ігор Матвійчук підписав розпорядження від 13 жовтня «Про початок опалювального сезону 2020-2021 років в місті Калуші».

Згідно з документом КП «Водотеплосервіс», ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА», ТзОВ «Калуштеплоенерго» зобов’язані з 16 жовтня розпочати поетапне заповнення теплових мереж та довести до робочих параметрів технологічного обладнання (включення мережевих насосів), пишуть “Вікна”. у Калуші

З 19 жовтня КП «Водотеплосервіс» зобов’язане подати теплоносій від квартальних котелень до житлових масивів міста та дошкільних, шкільних навчальних закладів і лікарні міста. З цього ж числа повинна розпочати подачу тепла в житлові масиви та до об’єктів соціального і культурного побуту міста і ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА».

На 19 жовтня заплановано подачу теплоносія на об’єкти соціальної інфраструктури і ТзОВ «Калуштеплоенерго», а ось до КП «Калуська районна лікарня» — з 16 жовтня. у Калуші

Керівники управляючих компаній багатоквартирними будинками ТзОВ «Теплодім» (Василь Фурда), ТзОВ «М-Монтаж» (Ігор Майко), ТзОВ «Комфорт Дім» (Тарас Підлужний), керівники комунальних підприємств, закладів та установ міста мають організувати заповнення теплових мереж житлових будинків з 16 жовтня 2020 року, а подачу теплоносія — з 19 жовтня 2020 року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.