Соціум

“Якийсь дурний закон” – на нараді у Марцінківа обговорили відключення від централізованого опалення

Google+PinterestLinkedInTumblr
З 1 травня в Україні вступив у дію закон про житлово-комунальні послуги. Про новий закон та його вплив на життя Івано-Франківська говорили під час оперативної наради 14 травня.

Як каже директор міського департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, закон чітко розмежовує поняття «житлова» та «комунальна» послуга. За його словами, до травня 2020 року всі франківці повинні визначитися з надавачем послуг. В іншому випадку будуть автоматично укладені індивідуальні договори, пише Репортер.

«У законі прописано, що мешканці мають право звернутися до органів місцевого самоврядування з проханням визначити їм управителя, – каже Смушак. – У свою чергу, управитель матиме право укладати договори з  постачальником послуг».

Франківці винні комунальникам десятки мільйонів – з травня за борги каратимуть

Також Смушак нагадав, що відтепер змінився механізм відключення від централізованого опалення.

«Якщо 50% квартир у будинку вже відключилися від централізованого опалення, то ви маєте право звернутися до ЦНАПу з відповідною заявою. – говорить Смушак. – Але в законі є один цікавий момент. Там написано, що в разі укладання колективного договору (ОСББ) з надавачем послуги, рішення приймає 75%».

«Якийсь дурний закон, я б таке не прийняв, – спершу резюмував міський голова Руслан Марцінків, а потім додав. – Але цікаво, треба вивчати».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.