Соціум

Як вибрати крісло для постійної роботи за комп’ютером

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для тих, хто проводить багато часу за комп’ютером, ергономічне крісло є не лише гарантією комфорту, але й турботою про здоров’я. В даній статті ми розповімо, як вибрати зручні меблі для роботи за монітором. Використовуючи якісне комп’ютерне крісло, ви зможете підтримувати правильну поставу та покращити свою продуктивність.

Оптимальне сидіння

Для тривалої роботи краще обирати сидіння округлої форми з невеликим заглибленням у центрі. Подібна форма меблів дозволить сидіти упродовж усього дня та не відчувати при цьому дискомфорт. Бажано також, щоб можна було регулювати висоту та глибину — так ви зможете адаптувати крісло під свій зріст. Крім того, сидіння не повинно бути занадто м’яким або жорстким — на твердій поверхні у вас швидко затечуть м’язи, а м’яка не забезпечить необхідної підтримки.

Як вибрати крісло для постійної роботи за комп’ютером

Фото https://aklas.ua/. Крісло RICHMAN Атлант

Вибір спинки

Ще більше адаптувати крісло під себе можна відрегулювавши нахил спинки. Подібний механізм мають більшість сучасних крісел. А деякі моделі дозволяють налаштовувати навіть висоту спинки. При цьому варто зазначити, що багатьом користувачам подобаються ергономічні офісні крісла з високими спинками. Професіонали також наголошують на тому, що крісло для тривалого сидіння має бути анатомічним. Тобто спинка в таких меблях має повторювати природні вигини сидячої людини.

Переваги підлокітників та підголовника

Деякі користувачі під час роботи за комп’ютером тримають руки на столі та вважають, що підлокітники лише заважатимуть. Це хибна думка. Підлокітники дають змогу перепочити, вони зменшують біль та дискомфорт, знімають напруження з шиї, плечей та спини. Поклавши на них руки, можна прийняти комфортну позу та сконцентруватись на безпосередньо роботі. Крім підлокітників, сучасне комп’ютерне крісло може мати підголовник, який дозволяє розвантажити шию та зменшує вірогідність головного болю.

Обивка

Крісло може бути виготовлено із різноманітних матеріалів. Для обивки найбільш часто використовують штучну шкіру або ткані. Найголовніше — обивка має бути дихаючою. Натуральна шкіра є екологічним та довговічним матеріалом, але для тривалого сидіння влітку буде не найкращим варіантом, особливо якщо людина пітніє. Натомість, сітка є оптимальним рішенням як для спинки, так і для сидіння. Матеріал відрізняється високою терморегуляцією, практичністю, привабливим виглядом. Крім того, спинка із сітки здатна повторювати анатомічні вигини людини. Ортопедичні крісла нерідко виготовляють саме з сітчастої тканини.

крісло новини Прикарпаття

Фото https://aklas.ua/. Серія офісних меблів Сенс

Наостанок згадаємо перевірених виробників комп’ютерних крісел. Максимальним комфортом, естетичним виглядом та довговічністю відрізняються меблі від таких брендів, як АКЛАС, RICHMAN, AMF, Special4you, GT Racer, Primteks Plus, Новый Стиль.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.