Соціум

Як у відділенні реабілітації Івано-Франківської ОКЛ ставлять на ноги поранених військових

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Центрі фізичної та реабілітаційної медицини обласної клінічної лікарні – неабияке пожвавлення! В одному крилі на тренажерах займаються поранені й травмовані військовослужбовці. В іншому майстри обладнують медичні палати та нові вбиральні. Вже незабаром тут прийматимуть на 15 пацієнтів більше, пише Репортер з посиланням на ТРК “Вежа”.

З початком повномасштабного вторгнення кількість тих, кому потрібна реабілітація збільшилася в рази.

Коли у пацієнта сталася травма, в той же день, коли йому надається допомога чи проводиться операція,  в той же день він має отримати гостру реабілітацію, – говорить Катерина Загородня, завідувачка центру фізичної та реабілітаційної медицини ОКЛ. – Йому треба показати як сісти, як встати, чи йому взагалі можна це робити.  Реабілітація зараз мега важлива. Ми бачимо, що є черга приблизно у півтора-два місяці, аби потрапити до нас в стаціонар. І це для військових, інших пацієнтів ми зараз і не маємо.

Наразі відділення оперативно розширяють. Зокрема і тому, що їхні пацієнти потребують особливих умов. Нині на стаціонарі реабілітацію проходять 22 військовослужбовці. Ще понад 80 пацієнтів – на гострій реабілітації. Вони перебувають у різних відділеннях обласної клінічної лікарні, де з ними займаються по кілька годин на день.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.