Соціум Фото

Як прикарпатський ведмідь Яник живе на Хмельниччині (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Раніше жив у клітці, а сьогодні звикає до життя у дикій природі – така історія прикарпатського ведмедя Яника, який почав мешкати в реабілітаційному центр “Парк хижаків “Арден”, що на Хмельниччині.

Про це розповів заступник директора Галицького національного природного парку та виконувач обов’язків директора з розвитку “Ардену” Володимир Бучко, пише Суспільне Карпати. на Хмельниччині

Фото: Суспільне Карпати

Раніше Яник жив у Хриплині, що поблизу Івано-Франківська. Ведмедя запхали в клітку.

“Там мав бути приватний зоопарк, але не склалося, його не відкрили. Деяких тварин порозбирали, залишився один ведмідь, і ми його забрали в реабілітаційний центр “Парк хижаків “Арден”, – розповідає Володимир Бучко.

Фото: Суспільне Карпати

На Хмельниччині Яника оглянули, вилікували зуби, прочіпували та вакцинували.

“Тепер він буде жити у новому центрі, який буде найбільшим в Україні для диких тварин. Його площа – 32 гектари. Поки що Яник – один житель з Прикарпаття”, – додав Володимир Бучко.

Фото: Суспільне Карпати

Нагадаємо, на Хмельниччині в реабілітаційному центрі “Парк хижаків “Арден” прикарпатські та закарпатські ветеринари лікують ведмедів. У цьому парку планують оселити приблизно 30 ведмедів, а також – зграї вовків. Зараз тут мешкає п’ять ведмедів і три лисички. Вже незабаром засновники парку планують його офіційне відкриття.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.