Соціум

Як правильно вибрати відповідний гриль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

При приготуванні барбекю можна використовувати різні джерела палива. У кожного з цих джерел — газ, вугілля, пелети або електрика — є свої переваги і недоліки, деякі з яких можуть змінити загальний смак приготовленої їжі. Napoleon грилі дозволяють зробити вибір, але для того, щоб він був усвідомленим, важливо знати не лише переваги, а й недоліки рішення.

Основні види грилів: головна інформація

Як правильно вибрати відповідний гриль

Є кілька типів грилів, доступних для придбання:

  • газові – найпопулярніший тип вуличного гриля, який дуже люблять за його зручність. Газовий гриль легко запустити, вони швидко нагріваються, стабільно підтримують температуру, легко налаштовуються для прямого та непрямого методу приготування, прості у догляді;
  • вугільні – найпростіший варіант. Винайшов цей вид грилів містер Вебер, розрізавши морський буйок на дві частини: вийшла основа барбекю та кришка. Принцип дії простий: засипаємо вугілля, розпалюємо та готуємо на решітці;
  • електричні – такі грилі дуже широко представлені на сучасному ринку, оскільки дозволяють приготувати шашлик будь-якої пори року в домашніх умовах навіть тим, хто далекий від кулінарного мистецтва. В основному це закриті моделі, схожі на велику вафельницю – вони називаються контактними.

При цьому можна сказати, що немає правильної відповіді на питання, який гриль кращий. Все залежить від особистих потреб та переваг.

Класифікація грилів: додаткові критерії

За способом встановлення грилі бувають мобільні (компактні) та стаціонарні.

Як вибрати відповідний гриль

Відповідно, мобільний гриль можна взяти із собою на пікнік, полювання, рибалку, на дачу або поставити на балкон, а стаціонарний весь час перебуватиме на одному місці. Мобільні грилі мають менший розмір і вагу, а площа приготування, і потужність у таких грилів може бути значно меншою, ніж у стаціонарних.

Варто враховувати той факт, що для кожної страви є своя унікальна конструкція гриля, що підходить для неї найкраще. Наприклад, хоспер підходить для приготування великих м’ясних страв та напівфабрикатів, а робота-гриль – для невеликих порційних страв.

При покупці гриля важливо розуміти, який продукт хочеться бачити в тарілці, і від цього відштовхуватися при виборі обладнання. Очевидно, що якийсь електричний гриль не дасть страві той унікальний димний аромат, який може дати будь-який вугільний або дров’яний гриль.

За конструкцією грилі бувають відкриті та закриті – їх можна знайти на https://napoleongrills.com.ua/gazovi-grili. У відкритих грилях сама камера, де зосереджено процес приготування, має відкриту конструкцію. Через це більшість тепла витрачається не так на обігрів продуктів, але в обігрів навколишнього середовища. Відповідно, більшість людей сьогодні віддає перевагу закритим варіантам.

Аксесуари для гриля

На перший погляд може здатися, що не настільки важливі аксесуари, як бажання консультантів магазину «розкрутити» покупця на додаткові витрати. Насправді якісні аксесуари для грилінгу створюють високий комфорт та дарують приємні емоції під час приготування їжі на вогні. Не варто нехтувати такими елементарними приладами, як щипці, лопатки, щітки, жароміцні рукавиці, хоч би з міркувань безпеки.

Наявність деяких більш функціональних доповнень збільшує можливості грилів у рази. Наприклад, стаціонарну модель барбекю можна поліпшити за допомогою пристроїв для копчення (трубки, дошки, тріска), чавунної планчі, рожна. Також можна доповнити її каменем для піци, сіткою для запікання риби, підставками для ребер, різними насадками на рожен (кошками, шампурами), бездротовим цифровим термометром з термощупом для дистанційного контролю ступеня прожарювання м’яса, всілякими сковородами, воками та багатофункціональними деками.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.