Соціум

Як правильно приймати L-Тироксин?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Препарат L-Тироксин – це таблетований лікарський засіб, що використовується для корекції стану щитоподібної залози та метаболічних процесів.

Як правильно приймати L-Тироксин?

Від дозування препарату залежить його вплив на:

  • роботу серцево-судинного апарату;
  • стан центральної нервової системи;
  • швидкість перебігу анаболічних процесів;
  • ступінь насичення тканин киснем.

Знайти потрібну форму препарату L-Тироксин та забронювати засіб у зручній аптеці можна на сторінці https://liki.ua/shop/brands/l_tiroksin-6129. Також портал liki.ua надає користувачам актуальну вичерпну інформацію стосовно фармакологічної продукції. Користуйтесь liki.ua, щоб заощадити час та гроші.

Особливості приймання L-Тироксину

Застосування препарату має бути тривалим. Наприклад, при зниженій функції щитоподібної залози прийом препарату буде тривати не менше 6 місяців. В цей час варто уважно відстежувати симптоматику, кожні 2-3 місяці необхідно здавати аналізи на певні гормони та робити ультразвукове дослідження щитоподібної залози.

Мінімальна доза лікарського засобу складає 25 мкг, після операції з видалення рака щитоподібної залози добова доза L-Тироксину може сягати 300 мкг.

Добова доза приймається одноразово вранці натщесерце. Обов’язково треба запити таблетку достатньою кількістю води. Через 30 хвилин можна снідати (з раціону варто виключити молочні продукти, каву та міцний чай).

Дозу L-Тироксину підбирає лікар індивідуально для кожного випадку. Для визначення дози необхідно здати лабораторні аналізи, наприклад, визначення рівня ТТГ у крові. На початку лікування рекомендується приймання мінімальних доз. Кожні 15-30 днів дозування варто поступово збільшувати, щоб досягти оптимальної відповіді організму.

Приймання L-Тироксину під час вагітності

Вагітність не є протипоказанням для приймання препарату. Під час виношування дитини у деяких жінок підвищується потреба у діючій речовині L-Тироксину – левотироксині, тому лікарі призначають ці ліки у випадку, коли необхідно коригувати рівень тиреоїдного гормону та стан щитоподібної залози.

Під час лактації також можливе призначення цього лікарського засобу, адже в грудне молоко потрапляє незначна частина гормону.

Перед тим як почати приймати L-Тироксин, необхідно дізнатися всю докладну інформацію на liki.ua та обов’язково проконсультуватися з лікарем.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.