Соціум

Як підключити 4G на смартфоні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нарешті обновили гаджет заради доступу до швидкісної мережі, але інтернет не працює? Хіба ж сучасні смартфони не налаштовані на автоматичне підключення до 4G?

Детальна інструкція щодо під’єднання є на сайті Київстар: https://kyivstar.ua/uk/kak-podklyuchit-4g-lte. Але Репортер  вирішив додатково підготувати корисний для читачів матеріал на цю тему.

Як перевірити смартфон на 4G

Насправді більшість сучасних гаджетів пристосовано до мережі 4G, у налаштуваннях її параметр прописано як LTE. Але перевірка зайвою не буває. До того ж, інструкція як підключити 4G, буде корисна власникам не лише для власників нових гаджетів, а й тих, хто має моделі ранішого випуску.

Найпростіший спосіб – перевірка за номером. На сайті kyivstar.ua є окрема сторінка, присвячена технології 4G. Там розміщено корисну інформацію про параметри мережі, її відмінність від 3G тощо. Також у цьому розділі є спеціальне віконечко, куди можна ввести свій мобільний номер, щоб дізнатися, чи справді гаджет готовий працювати у діапазоні частот LTE.

Введіть номер мережі Київстар. Заздалегідь попереджуємо, номер іншого мобільного оператора перевірити не вийде. Після введення цифрової комбінації на мобільний надійде код-пароль. Напишіть його у спеціальному вікні та побачите відповідь. Якщо вона позитивна, а у куточку екрану все одно майорить символ 3G, потрібно зробити наступний обов’язковий крок – обміняти SIM-карту.

Де обміняти SIM-карту

Багато хто зберігає SIM-карту фактично з часів першого мобільного телефону. З кожним новим гаджетом сімка зменшувалася – хтось обрізав її самостійно, хтось – віддавав спеціалістам, що зменшували її за допомогою трафарету. Навіть власники айфонів стараються зменшити її до мікро розміру. У цьому й помилка, адже старі SIM «не ловлять» швидкісний інтернет.

Для підключення до мережі потрібні картки нового покоління – USIM. Крім того, що вони менші за розміром, вони краще захищені від клонування та під’єднання до піратської мережі. І, звичайно, працюють на нових частотах технології 4G.

Обміняти карту безкоштовно можна в будь-якому магазині Київстар. Це займає близько десяти хвилин. Також ви можете виконати обмін у магазинах-партнерах, у промоутера активних продажів чи самостійно через сайт провайдера. Як це зробити онлайн, шукайте інструкцію для iOS та Android на kyivstar.ua. Після встановлення нової сімки та ввімкнення в опціях стільникових даних доступу до LTE, зв’язок встановлюється автоматично.

Як обрати вигідний тариф

Київстар пропонує низку вигідних тарифів за контрактом та передплаченої форми. Аби максимально відчути переваги технології, зверніть увагу на тарифи з необмеженим мобільним інтернетом, наприклад, «Максимальний Безлім». Крім безлімітного 4G, користувач отримує:

  • Безлім у мережі
  • 300 хвилин дзвінків на номери інших операторів та за кордон
  • 300 SMS по Україні
  • 55 каналів «Київстар ТБ» без додаткової плати
  • Другу SIM для планшета

Необмежений трафік є також у тарифах групи «Усе разом» – «Вигідний» та «Ігровий». Крім послуг мобільного зв’язку, абонент отримує домашній інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с.

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.