Половина успіху під час нанесення декоративних засобів залежить саме від інструментів, котрими ви користуєтеся. Звісно, якість косметики та власні вміння теж мають значення, проте навіть найвищу майстерність можна звести нанівець інструментами, котрі не підходять для певних завдань. У статті розглянемо різновиди пензлів для макіяжу – які та для чого призначені, з яких матеріалів їх виготовляють та як за ними доглядати. До речі, зібрати власну колекцію можна в інтернет-магазині Prokrasa – на офіційному сайті https://prokrasa.com.ua/ представлена велика кількість виробів для професійного та домашнього використання.
Види пензлів для макіяжу
Усі вони відрізняються за формою, розміром, матеріалом, адже призначені для різних завдань. Перерахуємо найпопулярніші серед них.
Плоска лопатка ідеальна для рідкого тонального крему, бази, ВВ-крему з тоном тощо. Вона гарно розподіляє засоби по шкірі та дозволяє не бруднити руки.
Пензлик для пудри характеризується щільним та густим ворсом. Він гарно розтушовує та дозволяє наносити косметичні засоби рівномірно по всіх ділянках.
Інструмент для контурингу схожий на пензлик для рум’ян, проте трохи вужчий. Тому він ідеальний для скульптурування, виділення вилиць, дозволяє наносити косметику рівномірно без різких ліній.
Пензлик для рум’ян трохи ширший та більш пухнастий за попередній, за рахунок чого легко та рівномірно наносить їх, ідеально розтушовує. Не використовується для кремових текстур.
Пензлик-віяло зазвичай застосовують, щоб акуратно прибрати зі шкіри надлишки рум’ян або пудри. Проте цей інструмент також підходить для нанесення пудри тонким шаром, тобто коли ви робите дуже легкий макіяж.
Щільний ворс та рівний край дозволяють швидко та зручно наносити засоби для пілінгу, маски, рівномірно розподіляти їх по шкірі.
Прямі та скошені пензлики для брів допомагають створити будь-який макіяж за лічені хвилини. Інструменти призначені для розмітки, розтушування та нанесення різноманітних барвників – фарби, хни, гелю тощо.
Багатофункціональний пензлик, котрий використовують для нанесення тіней на верхню повіку, розтушовки косметики тощо.
Куполоподібний аплікатор застосовується для нанесення тіней на складку, створення м’якого переходу, розтушування кольору на очах, усунення надлишків засобу.
Використовуючи цей пензель для губ, можна досягти ідеального результату навіть з густими, насиченими текстурами. Інструмент допомагає створити правильну та привабливу форму губ, рівномірно розподілити колір.
Це далеко не повний перелік пензликів, котрі використовуються вдома та професійними візажистами у салонах. Проте немає необхідності мати усі можливі інструменти: подумайте, який макіяж ви наносите частіше за все та підберіть пензлі безпосередньо до своєї косметики, враховуючи зручність.
Матеріал має значення
Призначення пензлів для макіяжу – не єдине, на що треба звертати увагу при виборі. Велике значення також має ворс – він буває натуральним та синтетичним. Натуральні матеріали – це вовна коней, кіз, білок тощо. Такі інструменти ідеальні для розсипчастих косметичних засобів, забезпечують рівномірний розподіл, проте можуть викликати алергію, за ними потрібен ретельний догляд. Синтетичний ворс кращий для кремових, рідких засобів, він довговічний та зручний.
Як мити пензлі для макіяжу?
Незалежно від матеріалу та виду інструменти потрібно регулярно очищати від залишків косметики, шкірного жиру та інших забруднень. Пензлики, що використовуються для рідких продуктів, радимо мити щоденно, а для розсипчастих – раз на кілька днів.
Чим мити пензлі для макіяжу? Для цього існують спеціальні рідини, що якісно очищають від бруду і додатково дезінфікують поверхню. Також можна використовувати звичайний шампунь для волосся, а для пом’якшення ворсу – наносити улюблений кондиціонер.
На правах реклами
Comments are closed.