Соціум

Як обрати цифрове фортепіано?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Класична музика вважається наймелодійнішою у світі, через використання справжніх акустичних інструментів. Саме тому у різних концертних залах чудова акустика, яка дозволяє насолодитися звуком симфонічного оркестру.

фортепіано новини Івано-Франківська_1

Чим акустичне фортепіано відрізняється від цифрового?

Але світ не стоїть на місці, тому люди намагаються бути більш мобільними. Привезти з собою на виступ рояль немає можливості. Як не дивно, але звучання роялів може суттєво відрізнятися, через особливості їх будови. У фортепіано основним робочим інструментом вважається молоток, обтягнутий фетром. Під час натискання клавіш, цей молоток б’є по струні, завдяки чому утворюється особливий звук. Але звичайне фортепіано відрізняється величезними розмірами та незручністю. Його досить важко вмістити в однокімнатній квартирі.

Діти, які відвідують музичну школу зазвичай віддають перевагу не класичним акустичним інструментами, а цифровим аналогам. Зокрема мова йде про цифрові фортепіано від магазину Secunda, які за принципом роботи відрізняються від своїх акустичних аналогів. В таких інструментах також є молоточок який б’є, але не по струні, а по спеціальному сенсору, що реагує на дотик. Чим з більшою силою здійснюється дотик, тим гучніше звук. Якщо під час гри здійснюється легеньке торкання до поверхні клавіші, звук буде достатньо тихим. Використовуючи цей принцип роботи, вдається створити за допомогою музики відповідний настрій.

Як обрати цифрове фортепіано?

Це сучасна та досить дорога техніка, яка може використовуватися новачками та професіоналами. Залежно від призначення, обирають потрібні моделі на сайті secunda.com.ua.

фортепіано новини Івано-Франківська_2

Фактори, що впливають на вибір:

  • Основна різниця в особливостях звучання, точності передачі звуку, а також наявності додаткових функцій.
  • Сучасне фортепіано може бути доповнене додатковим акомпанементом та звуками інших музичних інструментів, що дозволяє створювати сучасні композиції. Також звертайте увагу на потужність, силу звуку.
  • Професіонали, що заробляють гроші, розважаючи публіку на весіллях, повинні обирати моделі, які дають змогу підключати величезні колонки та підсилювач звуку. Такі синтезатори повинні видавати максимально чистий звук, який наближений до акустичного інструменту, без шумів.

Якщо цифрове фортепіано купується для дитини, що навчається в музичній школі, варто обрати недорогу модель, до якої можна підключити колонки з високою потужністю. Додатковою перевагою стане можливість під’єднання до музичного інструменту навушників, щоб не заважати сусідам відпрацьовувати необхідні композиції. Широкий асортимент музичних інструментів можна віднайти в магазині Secunda.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.