Соціум

Як гвардійці з Франківська святкували Святвечір (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
За спільним столом на Святвечір зібралися офіцери та строковики, мобілізовані й військовослужбовці за контрактом. На столі їх чекала різдвяна вечеря з дотриманням усіх канонів Святого вечора, пише Репортер.
Цьогоріч кухарі військової частини попрацювали на славу. Як повідомляє 50 Полк імені полковника Семена Височана Національної гвардії України, покращене харчування для військовослужбовців на свята – це спільне рішення для всіх військових частин і родів військ. Гвардійські кухарі завжди тримають марку і вміють здивувати традиційними старовинними українськими стравами в найкращому вигляді.
Різдво для українського народу завжди було одним із визначальним свят. Відсвяткувати Різдво – означає весь рік перебувати під захистом вищих сил. Довірити своє життя Богові нестрашно, як і побратиму, – каже строковик Володимир.  – У моїй сім’ї це свято завжди було найважливішим у році. Я вважаю, не принципово, коли ти його святкуєш – чи 25 грудня, чи 7 січня, а можна й два рази. Головне, щоб кожного разу всі збирались докупи й було так багато смачних страв, що очі розбігаються.
Важлива частина свята – українські християнські традиції. Тому перед тим, як приступити до вечері, необхідно провести спільну молитву, що і здійснює військовий капелан отець Роман Кострабій.
Людям необхідно полегшити душу, вступити у внутрішній діалог з Богом і самим собою. Усі ми в цей непростий для країни час шукаємо відраду. Звісно, наші воїни – це не виняток. Добре, якщо все більше людей буде знаходити розраду у спілкуванні з Богом. Христос народився! – ділиться думками отець Роман.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.