Соціум

Вже можна подавати заявки на премію імені Рильського для перекладачів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Держкомтелерадіо України інформує про нову номінацію Премії Кабінету міністрів України імені Максима Рильського, якою відзначатимуть перекладачів творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.
Розмір премії за кожною з номінацій – 20 тис грн, пише пресслужба ІФ ОДА.

З 2013 року премія присуджувалася щороку лише в одній номінації «за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів». Починаючи з 2019 року премія присуджуватиметься у ще одній номінації – «за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу».

На здобуття премії висуваються нові оригінальні твори, опубліковані або оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за півроку до їх висунення на здобуття премії. Заявка на участь у конкурсі подається до Держкомтелерадіо до 1 листопада 2019 року.

Премію імені Максима Рильського заснували у 1972 році та відновили у 2013 році за ініціативи Держкомтелерадіо, благодійної організації «Фонд Максима Рильського «Троянди й виноград», Українського фонду культури та НСПУ. 125-річчя від народження Максима Рильського відзначатиметься 19 березня 2020 року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.