Соціум

Вистояли: Україна відмовилася від віялових відключень світла

Google+PinterestLinkedInTumblr

“Укренерго” наразі відмовляється від запровадження графіків аварійних відключень світла в Україні завдяки стабілізації електропостачання. Про це повідомив голова правління НЕК Володимир Кудрицький, пише УП.

Вчора ввечері у Києві, області та всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження, з 19.55 були зняті обмеження у північно-східних областях нашої держави, – повідомив Кудрицький. – Протягом сьогоднішнього дня ні вранці, ні ввечері введення графіків аварійних відключень поки що не планується.

За його словами, це стало можливим, по-перше, завдяки тому, що фахівці “Укренерго” та обленерго стабілізували енергопостачання в усіх областях України. А, по-друге, тому, що українці ввечері ощадливо споживали електроенергію.

Разом ми вистояли у, напевно, найбільшій ракетній атаці на енергетичну інфраструктуру в історії, – додав Володимир Кудрицький.

При цьому він нагадав, що українці мають бути готовими до нових атак ворога.

Для всіх залишається рекомендація зменшити споживання в періоди пікового навантаження в енергосистемі: вранці з 8.00 до 11.00,  ввечері з 17.00 до 23.00.

І не ігнорувати сигнал повітряної тривоги.

Читайте: У Франківську можливі проблеми з програмою Dozor – Марцінків

Ракетні атаки підштовхують нас до того, щоб виробити звичку до відповідального споживання електроенергії та газу, – пише голова правління НЕК. – Тому ми, як і раніше, рекомендуємо, за можливості, перенести користування потужними електроприладами на нічні години, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий. Це допоможе нам стабілізувати енергосистему і безпечно пройти опалювальний сезон цієї зими.

Передісторія:

  • Після ракетних атак на енергетичну інфраструктуру України прем’єр Денис Шмигаль заявив, що відмовитись від практики планових відключень електроенергії можливо за умови зменшення її споживання у період із 17:00 до 22:00 загалом по Україні на 25%.
  • Укренерго закликало економити електрику не лише ввечері, а й вранці.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.