Соціум

Випускники повинні зареєструватися на тест для вступу у виші до 9 квітня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Замість традиційного ЗНО для вступу на бакалаврат цього року запланували провести національний мультипредметний тест (НМТ).

Щоб узяти участь у цьому тестуванні, потрібно до 9 квітня зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, пише Репортер з посиланням на УЦОЯО.

тест новини Івано-Франківська

Найважливіший документ учасника/учасниці традиційного ЗНО ー Сертифікат учасника ЗНО (документ із його/її фотокарткою і переліком предметів, вибраних для складання). Щоб скласти національний мультипредметний тест, цей документ не потрібен. Але для комунікації з учасниками (підтвердження бажання взяти участь у тестуванні, вибір очікуваного міста перебування на час тестування тощо) використовуватиметься Інформаційна сторінка учасника ЗНО. Доступ до неї здійснюється за номером та PIN-кодом, зазначеними в сертифікаті.

Хто вже має сертифікат, потрібно обов’язково занотувати його номер і PIN-код, аби надалі використовувати їх для входу на Інформаційну сторінку.

Тим, хто зареєструвався, але не має ані сертифіката, ані інформації щодо його номера і PIN-коду, можуть не хвилюватися. Невдовзі їм повідомлять, як дізнатися дані для входу на свою інформаційну сторінку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.