Соціум

Викладачка УКД стала спікеркою наукової конференції у Великій Британії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

26-28 березня в Портсмутському університеті відбулася звітна річна наукова конференція Асоціації соціально-правових досліджень Великої Британії. Спікеркою конференції стала завідувачка кафедри права та публічного управління Університету Короля Данила (УКД) Ірина Припхан.

Читайте: Студентка УКД виконала сольну партію на танцювальному шоу в Лондоні

Викладачка УКД стала спікеркою наукової конференції у Великій Британії

Ірина Припхан виступила 27 березня одним із чотирьох спікерів на пленарному засіданні конференції. Вона презентувала тему «Захист прав осіб з обмеженими можливостями» – відповідно до проблематики дослідження, над яким працює.

Читайте: Підтримка талантів в УКД: Михайло Дакус вразив журі та отримав грант на навчання

Викладачка УКД вивчає досвід Великої Британії в напрямку правового регулювання захисту прав осіб з обмеженими можливостями, заборону дискримінації й можливості впровадження успішних британських практик в українських реаліях в умовах воєнного стану.

Читайте: Усе на 200 – грант 100%. Про навчання в УКД розповідає студентка Анастасія Михайлюк

Конференція передбачала 20 панельних дискусій і тривала три дні. Навколо обговорення найважливіших питань у сфері правового регулювання зібралися понад 500 юристів із Великої Британії та країн Європи. Усі вони мали можливість поділитися власними науковими здобутками.

Ірина Припхан стала спікеркою конференції у Великій Британії

Як зазначає Ірина Припхан, участь представників української правничої спільноти в таких масштабних заходах є не тільки формою представлення своїх наукових доробків, а й способом максимального залучення європейської громадськості до вирішення гострих політико-правових питань, що виникають під час війни в Україні.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.