Соціум

Види юридичної допомоги та якість

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Юридична допомога може бути надана в різних формах. До однієї з найбільш поширених видів юридичної допомоги від artius.ua належить консультація.

Юридична консультація може проводитися в різних формах:

  • Очна.
  • Заочна.
  • Платна.
  • Безкоштовна.

Загалом юридичну консультацію, як вид юридичної допомоги можна визначити як роз’яснення питань, що мають відношення до права. Пояснення положень законодавчих актів і положень інших нормативних актів тою мірою, що цікавить клієнта.

Адвокат зобов’язаний знати основи законодавства в області в якій він практикує. Фундаментальні знання юриспруденції повинні допомагати юристу прийняти правильне рішення. При відсутності певних знань адвокат може звернутися до збірок законодавства, інформаційних баз.

Види юридичної допомоги наданої адвокатами

До одного з найпоширеніших видів юридичної допомоги можна віднести допомогу в написанні різного роду процесуальних документів. В першу чергу, це скарги, клопотання, заяви та інші документи.

Ще одним видом юридичної допомоги є судове представництво. Полягає у представлення інтересів довірителів в судах будь-якого рівня. Адвокати “Артіус” мають право представляти інтереси довірителів по будь-яких правових питань та спорів. Обрати спеціаліста допоможе контактна інформація та подальша зустріч.

Має попит також, представлення інтересів довірителів в державних і контролюючих органах.

Подання довідок і юридичних консультацій можна також віднести до виду юридичної допомоги.

Якість надання юридичної допомоги

Юристів багато, але далеко не кожен робить той чи інший вид юридичної допомоги кваліфіковано і якісно. Наявність адвокатського статусу є одним із серйозних бар’єрів при відборі фахівця. Особа, яка має спеціальний статус адвоката пройшла жорстку систему відбору, що обумовлює якість наданої ним допомоги.

Надання допомоги при різних життєвих ситуаціях в тому чи іншому вигляді має бути якісним і достовірним. Саме тому, найкраще звертатися до професійних адвокатів.

Нагадаємо, адвокат може надати юридичну допомогу в будь-якому вигляді в таких справах:

  • Кримінал.
  • Суперечки з фіскальними органами.
  • Рейдерський наступ.

Список можна продовжити. Щоб не помилитися з вибором спеціаліста, важливо орієнтуватися не тільки на його статус, а на досягнення – кількість вдалих та невдалих справ, у яких справах більше успішних прикладів, тощо.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.