Соціум

Вітаміни у складі дієтичних добавок: чудовий спосіб підтримати красу та здоров’я

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Перші ознаки авітамінозу – втома, проблеми зі шкірою і травленням, ослаблення захисних властивостей організму – виникають не лише навесні, але й спричинені його фізіологічними особливостями. Найчастіше такий стан відчувають люди похилого віку, вагітні та жінки, які годують дитину, спортсмени в період інтенсивних навантажень, хронічні хворі, маленькі діти, вегетаріанці, школярі та студенти під час тривалої розумової праці.

Первинна вітамінна недостатність спричинена малим вмістом вітамінів у їжі, а вторинна – порушенням їх використання організмом. Через зростання потреби у вітамінах їхнє надходження в організм вкрай необхідне. На допомогу приходять натуральні дієтичні добавки компанії Amway.

Вітаміни у складі дієтичних добавок: чудовий спосіб підтримати красу та здоров'я

Особливості продукції Amway

Продукція Амвей – це широкий спектр товарів з натуральної сировини для здоров’я та краси, харчування, догляду за тілом, а також продукти для тварин. Головними її особливостями є:

• висока якість завдяки використанню сучасних технологій і кращих інгредієнтів;

• екологічна орієнтованість;

• широкий асортимент;

• суворий контроль якості, починаючи з вибору інгредієнтів до кінцевого виробництва та пакування;

• застосування наукових розроблень для створення продукції, яка дійсно працює та відповідає потребам споживачів;

• багаторічний (понад 60 років) досвід виробництва.

Асортимент товарів “Амвей” – результат кропіткої наукової роботи лабораторій компанії. Продукція виготовлена з натуральних компонентів, вирощених на її власних фермах без застосування пестицидів, хімічних добрив та регуляторів росту рослин. Вирощена сировина відповідає світовим стандартам якості та екологічної безпеки.

Переваги дієтичних добавок від Amway

Дієтичні добавки містять вітаміни – важливі поживні речовини, які відіграють ключову роль у багатьох біохімічних процесах, включаючи ріст і розвиток організму, імунітет, нормальне функціонування всіх органів та їх систем.

Вітаміни у складі дієтичних добавок: чудовий спосіб підтримати здоров'я

Споживання вітамінів дозволяє відновити нормальну мікрофлору кишечника, зміцнити кістково-м’язову систему, підвищити імунітет та посилити життєвий тонус та отримати заряд енергії. Також воно поповнить дефіцит вітамінів в організмі і покращить стан волосся та шкіри.

Вітаміни Amway представлені у складі широкого спектру дієтичних добавок каталогу Nutrilite:

• “Біотин С плюс” – комплекс вітамінів С і групи В, що сприяє формуванню структурного білка колагену, який забезпечує еластичність шкіри та перешкоджає появі зморшок;

• Vitamin Е із пшеничних зародків, олія яких містять омега-кислоти, що покращують функціонування серцево-судинної, імунної, нервової систем, обмін речовин;

• “Кальцій Магній вітамін D плюс” – комплекс із двох мінералів та вітаміну, що сприяє нормальному засвоєнню кальцію;

• Омега-3 для дітей, що містить вітамін D у дозі 80 % від потреб дитячого організму та максимальну кількість Омега-3, які легко засвоюються і не залишають неприємного смаку;

• набір “Щоденне сяйво” – комплекс вітамінів групи В, С, Е, що підтримують здоровий та гарний вигляд шкіри;

• гінкго білоба плюс ДГК для покращення пам’яті та концентрації уваги, що містить докозагексаєнову кислоту з тунцового жиру, яка активує розумові функції;

• глюкозамін з екстрактом босвелії – дієтична добавка, що покращує рухливість і гнучкість суглобів.

Ці та інші дієтичні добавки Amway мають широкий попит. Однак, як і в будь-якій іншій продукції, важливо звернути увагу на інгредієнти, дозування та рекомендації до застосування, перш ніж їх вживати. Крім того, необхідно враховувати індивідуальні особливості організму та проконсультуватися з лікарем, якщо є проблеми зі здоров’ям або ви приймаєте ліки. Продукцію Amway можна замовити онлайн та доставити прямо до дверей, що дуже зручно і вигідно.

Джерело: www.amway.ua

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.