Соціум Фото

Вікторія Адамчук завоювала титул Little Miss Europe Grand Prix (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
На острові Тенерифе іванофранківка Вікторія Адамчук завоювала титул Little Miss Europe Grand Prix у конкурсі краси і таланту Little Miss & Little Mister United World 2019.

Вікторія бере участь у міжнародних конкурсах з 2016 року і вже титулована «Міні-міс Versal», «Міні-міс Прикарпаття», «World Fashion Kids», «Міні-Міс України», «Mini Miss World», також стала героїнею обкладинки журналу «Діти Versal» та ін.

Серед конкурсантів було 47 учасників з 15 країн світу: Україна, Таїланд, Індія, Іспанія, Малайзія, Мальта, Швейцарія, Казахстан, Узбекистан, Вірменія, Латвія, Росія, Кенії, Грузія. Вкрай приємно, що саме Вікторія достойно презентувала Україну. 

Вікторія в категорії «Талант» завоювала увагу суддів виконанням італійської пісні «’O sole mio» на скрипці. Номер вітали вигуками «Браво», його затвердили в числі 10 найкращих для виступу на «Гала шоу», а судді підходили особисто, щоб висловити захоплення.

В програмі конкурсу була й цікава «Вечірка Дружби», де всі делегації були в національному одязі, а також «Піратський день», що включав морську прогулянку в піратських костюмах до місця, де можна було побачити китів.

Висловлюємо вітання переможниці.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.