Соціум

Від ускладнень, викликаних коронавірусом померло четверо калушан

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на п’ятницю, 23 жовтня, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою на Калущині померло вже 64 людини. Про чотири смерті стало відомо за добу 22 жовтня.

Як повідомила «Вікнам» заступник міського голови Наталія Табачук, 22 жовтня в Калуській ЦРЛ померла 71-річна жінка з Калуша, яку було госпіталізовано 15 жовтня. від ускладнень

Фото ілюстративне

Ще три випадки смертей сталися раніше, а позитивні результати ПЛР-тестів пацієнтів лікарня отримала лише напередодні. Зокрема, двоє людей, яким згодом підтвердили коронавірус, померли 14 жовтня. Це 80-річний чоловік з Калуша, який лікувався в стаціонарі з 6 жовтня, та 79-річна жінка, теж із Калуша, яку було госпіталізовано ще раніше — 21 вересня.

18 жовтня в Калуській ЦРЛ від коронавірусу померла 65-річна жінка з Калуша, яка в стаціонарі лікувалася з 30 вересня.

З 64-ох померлих від коронавірусу на Калущині — 37 чоловіків і 27 жінок. 44 померлих – мешканці міста Калуша, 20 – з сіл Калуського району. від ускладнень

Усі померлі від коронавірусу на Калущині – віком від 40 років. Четверо осіб – віком 40-50 років, дванадцять – 50-60 років, решту 48 – старші за 60 років. Семеро хворих померли у квітні, один у травні, двоє – у червні, п’ятеро – у липні, вісімнадцять – у серпні, двадцять – у вересні та вже одинадцять у жовтні.

Станом на 23 жовтня в Калуській ЦРЛ є 110 хворих з пневмонією. З них 77 – мешканці міста Калуша, 12 – іногородні, решту – з Калуського району. 72 хворих мають підтверджений діагноз коронавірусної інфекції, 38 – очікують результату діагностики на COVID-19.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні