Соціум Фото

До Великодня у Франківську встановили соціальний холодильник (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Соціальний холодильник встановили в приміщенні громадсього простору “Гармонія” на Молодіжній, 54.

У нього кожен охочий зможе пожертвувати їжу чи продукти харчування для нужденних, пише Курс.

Відкриття соціального холодильника відбулося в рамках проекту “Поділись” за підтримки Громадського Ресторану Urban Space 100.

“В Івано-Франківську кожен нужденний може безкоштовно отримати продукти харчування, які жертвують більш забезпечені мешканці міста, соціально відповідальні бізнеси та заклади харчування”, – йдеться в повідомленні The Food Sharing Project.

Роздача продуктів харчування проводиться щосереди з 9:00 до 11:00. Завезти продукти можна в понеділок – середу – п’ятницю з 10:00-16:00, попередньо узгодивши за телефоном 56-34-48.

Як повідомляють керівники проекту, вони планують встановлення таких холодильників в різних частинах міста. Їх буде дуже просто впізнати за жовтим кольором та написом “Поділись”.

Куратори проекту розшукують соціально відповідальні бізнеси, які готові долучитися до проекту “Поділись” та які можуть розмістити холодильники на своїй території. Також шукають холодильники чи холодильні шафи – не обов’язково нові, але в доброму робочому стані.

З пропозиціями контактувати з Андрієм: (095) 102-5090, (096) 595-6060.

Подібний підхід є популярним у Німеччині та Індії, там холодильники встановлюють біля кафе, пекарень, магазинів. До пунктів фудшерінгу потрапляють продукти, в яких незабаром закінчиться термін придатності, або надлишки їжі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.