Відео Соціум

Ведмідь Мир, який живе в Центрі реабілітації диких тварин, потрапив у халепу (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Непосидючий Мир ускочив у невеличку халепу. По старій пам’яті вирішив залізти на дах будиночка. Залізти – заліз. З платформи.

А ось вроджена обережність не дозволяє спускатися, не бачачи і не відчуваючи підлоги під ногами.

«Майстри добре попрацювали, тому реконструювати дах було не легко. Дощ перетворив дах на склизьку гірку, що теж не додавало впевненості. Миру довелось буквально просочуватись у новостворене вузеньке віконце в даху. Повірити в це було неможливо. Ми навмисно залишили відео з оригінальним звуком. Якщо прислухатись, можна почути тривожні звуки матусі Діни. Довелось понервувати», – йдеться в описі до відео, яке опублікував Eco-Halych.

MYR'S TROUBLE

ХАЛЕПАНепосидючий Мир ускочив у невеличку халепу. По старій памяті вирішив залізти на дах будиночка. Залізти – заліз. З платформи. А ось вроджена обережність не дозволяє спускатися, не бачачи і не відчуваючи підлоги під ногами. Майстри добре попрацювали, тому реконструювати дах було не легко. Дощ перетворив дах на склизьку гірку, що теж не додавало впевненості. Миру довелось буквально просочуватись у новостворене вузеньке віконце в даху. Повірити в це було неможливо. Ми навмисно залишили відео з оригінальним звуком. Якщо прислухатись, можна почути тривожні звуки матусі Діни. Довелось понервувати.—TROUBLEIndomitable Myr jumped into a little trouble. He decided to climb on the roof of the treehouse as he did before repair. Climbed. From the platform. But the innate caution didn't let him to descend without seeing or feeling firm floor under his feet. The masters worked well, so it was not easy to reconstruct the roof again. The rain turned the roof into a slippery slide, which also did not add confidence. Myr had to leak into a newly formed narrow window on the roof. We didn't trust our eyes.We deliberately left the video with its original sound. If you listen to, you can hear the disturbing sounds of Dina's mom. She had to be nervous.

Posted by Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи on 2019 m. balandžio 16 d., antradienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.