Соціум

В університеті нафти і газу створять центр креативної економіки

Google+PinterestLinkedInTumblr

На базі Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу створять Центр креативної економіки і сталого розвитку.

Проєкт був розроблений Департаментом економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради разом Центром розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Про це йдеться на сторінці університету.

Координаторкою заходів проєкту є завідувачка кафедри прикладної економіки Уляна Бережницька.

Сума отриманого гранту – близько 1,7 млн грн на підтримку малого та середнього підприємництва в Івано-Франківській громаді.

Підприємці зможуть отримати у центрі навчальну, консалтингову, інформаційну підтримку, яка стосується розвитку «зеленої» економіки, екоінноваційних рішень, впровадження нових ідей тощо. Завданням центру – об’єднання і залучення до співпраці усіх стейкхолдерів, зацікавлених у розвитку і впровадженні «зеленої» економіки та інновацій. Йдеться про представників влади, бізнесу, громадськості, науковців, інвесторів, міжнародних фондів, громадських організацій та мешканців громади

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.