Афіша Розваги Соціум

В Унежі день Незалежності відзначать триденним фестивалем “Реформація”

Google+PinterestLinkedInTumblr
“Хто не зрадив ідеалам Ревоюції Гідності, витяг на своїх плечах війну на Донбасі, кому небайдужа Українська Держава, кому бракує відчуття ліктя серед моря агресивного рагулізму, будемо раді бачити на святкуванні Дня Незалежності в Кузні Уніж в компанії адекватних та приємних людей”, – повідомляє Владислав Кириченко, засновник видавництва “Наш формат”.

Реформація – Фест почнеться о 13:00 23 серпня з презентації проектів трансформації українських міст, а закінчиться вечором авторської пісні після виступу Kozak System 25 серпня.

До теми: З життя вільних єнотів. На Прикарпатті організували нетиповий дитячий табір (ФОТО)

Презентації, кінопокази, виставки та дискусії на теми націє- та державотворення, реалізації громадських проектів, культури, науки та освіти, книговидавництва та просвітництва за участі Ірми Вітовської, Наталії Шульги, Олі Михалюк, Юрія Андруховича , братів Капранових та Оксани Забужко. А також – Івана Семесюка та Андрія Єрмоленка.

Також аноносують покази кінофільмів, знатих в Україні за останні 5 років, спілкуванням з живими героями цих стрічок.
Гурти: Карна, Вій, Рутенія, Коралі, Очеретяний Кіт, Тартак, Kozak System та Ukiez.

Для дітей у програмі Сашко Лірник, майстер-класи з 3D фрезування та ковальства, гальковий пляж, скеледром, смуга перешкод, сплави Дністром та казкова природа.

Внесок за триденну культурно-інтелектуальну програму – 1000 грн, два дні – 800 грн, один день -500.
Знижки волонтерам Унежу, ветеранам та волонтерам АТО, пластунам, сумівцям, МНК, УАЛ, УКУ, Могилянці та компаніям спільноти Реформації. Також 10 квитків розіграють 15 липня за репост інформації про подію.

До теми: В Унежі працювала арт-майстерня, де вчили колядувати

Варіанти проживання – намети в кампусі та хостел (кількість місць обмежена).

“10 гектарів приватної, захищенї від рагулів території, кращий на Дністрі наметовий кампус. Участь в вечірці – виключно за попереднім розглядом заявок та запрошенням. Слідкуйте за інформацією та задавайте питання, надсилайте заявки.
Контакти та відбір гостей- 0674059503 – Владислав Кириченко”, – йдеться в анонсі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.