Соціум

В Україну повернули хлопчика, якого вже були «всиновили» в росії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Україну повернули 16-річного Сергія, хлопчика з-під Маріуполя, якого 8 місяців тому вивезли до рф і там «всиновили».

Хлопець жив поблизу Маріуполя, незадовго до війни втратив батьків. Однак має сестру, а нині ще й небайдужих співвітчизників, які готові йому допомагати, пише Репортер з посиланням на омбудсмена Дмитра Лубінця.

повернули

Після захоплення російськими окупантами рідного населеного пункту, його та багатьох інших дітей вивезли в Донецьк, а згодом до Росії.

Дитячий омбудсман російської федерації Марія Львова-Бєлова, яка приїжджала для “милого спілкування” з дітьми на камеру пропагандистських ЗМІ, вирішила долю Сергія та інших вивезених українських дітей – всиновлення в російську сім’ю.

Родина, в якій довелося бути хлопцю, мала трьох власних дітей та вже одну всиновлену. З новою “сім’єю” Сергій не розмовляв.

“Я просто вчився в коледжі, розмовляв з друзями, з якими там познайомився”, – розповів хлопець, який там освоював напрям автомеханіки.

На щастя, ставлення в тій родині до нього було не жорстоким, однак увесь час його не покидала думка про те, що він повинен повернутися на Батьківщину. Допомогу знайшов в інтернеті.

“Я хочу повернутися з рф в Україну”, – повідомлення, яке відправив Сергій у одному з чат-ботів і отримав відповідь, що йому в цьому допоможуть.

Вчора його зустріли на кордоні з Україною й він щасливий, що нарешті вдома.

На запитання, що відчув, коли перетнув кордон з Україною, Сергій з найщирішою усмішкою відповів, що був дуже радий.

Читайте: Франківські гвардійці привітали дітей загиблих побратимів з Миколаєм

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.