Соціум

В Україні запустили чат-бот “Вступ без хабарів”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) разом з Асоціацією юридичних клінік України створили інформаційний чат-бот «Вступ без хабарів» (@VstupBezHabarivBot).

Він допоможе абітурієнтам та їхнім батькам розібратися з можливими корупційними ризиками, а також як швидко і легко повідомити про корупцію, пише Репортер з посиланням на НАЗК.

В Україні запустили чат-бот "Вступ без хабарів"

Окрім того, чат-бот має функціонал для антикорупційних уповноважених закладів вищої освіти та допоможе швидко знайти детальний опис корупційних ризиків і заходи для їх мінімізації.

Платформа чат-боту розміщена у Telegram, що робить його легким у використанні.

Як чат-бот допоможе абітурієнтам і  батькам? 

Інструмент дозволить швидко розібратися з правами вступника, етапами вступної кампанії (з можливістю підключення функції сповіщення), електронним кабінетом вступника, переліком контактів  будь-якого закладу вищої освіти замість навчального закладу України.

Також абітурієнти та їхні батьки зможуть легко дізнатися, куди і  як правильно подавати повідомлення про корупцію: до закладів освіти, Міністерства освіти і науки України, Освітньому Омбудсмену чи до Національної поліції України.

Вступ почався. Від сьогодні абітурієнти можуть подавати заяви у виші

Який функціонал доступний для антикорупційних уповноважених ЗВО?

За допомогою чат-боту уповноважені закладів вищої освіти зможуть швидко знайти детальний опис і заходи впливу на корупційні ризики вступної кампанії 2022, які стосуються:

  • організації вступної кампанії;
  • впливу на адміністрацію чи приймальну комісію;
  • внутрішні вступні випробування;
  • фальсифікацію результатів оцінювання, мотиваційного листа/співбесіди;
  • плагіат та компіляцію;
  • інші порушення.

Також уповноважені можуть скористатися опцією онлайн-консультування, щоб швидко зв’язатися з НАЗК у разі виникнення додаткових запитань.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні