Соціум

В Україні запрацювала спільна платформа для волонтерів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Україні з’явилася волонтерська платформа “Робота в тилу”.

Платформа допомагає у пошуку волонтерів тим, кому потрібні вільні руки. А ті, хто хоче допомогти, можуть знайти роботу для себе, пише Репортер.

новини Івано-Франківська

У цей важкий для нас час я хочу максимально допомогти нашій Україні. Часто бачу, як люди хочуть допомогти, та не знають, де їм знайти відповідну роботу. На платформі ж можна знайти або релевантний запит, або створити свій профіль з описом, чим саме людина може допомогти, – пише засновник сайту Артур Федоренко.

Він пояснює, що пости у чатах, у сторіз і телеграм-каналах дуже швидко губляться. Натомість, на платформі усе централізовано та відфільтровано за категоріями.

Рух опори й допомоги. Як волонтерить франківський драмтеатр (ФОТО)

Можна допомагати як онлайн — розробляти застосунки, малювати чи працювати над блокуванням російських пропагандистських каналів та медіа — так і офлайн, виконуючи перевозки, закуповуючи їжу тощо.

Людина, що опублікувала запит, отримуватиме відгуки охочих безпосередньо на платформі, – каже Федоренко. – Тут можна й вести переписку. Платформа зараз у беті. Активно оновлюю та поліпшую її, але вже повністю робоча.

Смачний обід за 30 грн. Чим харчують у Франківську в соціальних їдальнях (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: