Соціум

В Україні триває благодійна акція “Серце до серця”, – збирають гроші для немовлят

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В усіх регіонах України у період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року проходить Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!».
Акція відбуватиметься шістнадцятий рік поспіль. Ініціатором проведення акції є Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», пише Репортер з посиланням на пресслужбу ІФ ОДА.

За 15 років діяльності фонду спільними зусиллями зібрали 42 786 419,30 грн, за ці кошти придбали медичне обладнання та передали його в безкоштовне користування до територіальних медичних об’єднань кожної області України. Цього року акція проходитиме в адаптивному режимі з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

Кошти збирають, щоб придбати неонатологічне медичне обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України.

До проведення акції організатори акції запрошують долучитися зацікавлені організації, підприємства, установи, небайдужих мешканців.

Всі кошти, зібрані під час акції, мають бути перераховані у повній сумі на рахунок фонду через відділення будь-якого банку України. Для отримання додаткової інформації, можна звертатися за телефоном +38(098)9522009.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.