Соціум

В Україні дозволили щеплення від Covid-19 для дітей від 5 до 11 років

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вакцина від COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років вже доступна для використання в Україні.

Для дітей в Україні використовують спеціальну вакцину Comirnaty від Pfizer-BioNTech, одна доза якої містить втричі менше активної речовини, ніж вакцина для тих, кому вже виповнилося 12 років. Про це повідомили в ІФ ОВА, пише Репортер.

Інтервал введення між першою та другою дозою становить мінімум 21 день.

Адреси та контакти найближчого центру або пункту вакцинації від COVID-19 можна знайти тут або зателефонувати сімейному лікареві, педіатру чи в найближчу поліклініку. Під час запису обов’язково треба уточнити наявність спеціальної вакцини Comirnaty для дітей 5-11 років.

З собою потрібно мати Свідоцтво про народження дитини та посвідчення особи одного із батьків або опікуна. Також для дітей віком 5-11 років обов’язковою є заповнена інформована згода батьків або опікунів – форма №063-2/о. Її нададуть в місці проведення вакцинації.

Єдиним постійним протипоказанням до щеплення від COVID-19 конкретною вакциною є важка алергічна реакція на компоненти вакцини чи на першу дозу вакцини.

Якщо температура тіла вище 38ºC – варто відкласти щеплення. А от незначні інфекції, наприклад застуда або невисока температура, не є протипоказанням до вакцинації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.