Соціум

В посилках «з іграшками», які ішли на Прикарпаття, митники виявили MacBook

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Працівники митного поста «Львів-поштовий» під час огляду трьох міжнародних відправлень виявили в цих посилках незадекларовані ноутбуки і годинники.

Так, в одній з посилок, яка надійшла із США, замість задекларованого одягу, знайшли 4 смартфони Google Pixel 7 Pro та 4 годинники Google Pixel Watch LTE. Приблизна загальна вартість товарів, задекларованих як одяг та іграшки, майже 146 тис. гривень, пише Репортер з посиланням на Львівську митницю.

Львівська митниця, електроніка, Франківськ, декларація, іграшки, посилках

Наступна посилка із Сполучених Штатів, відправлена на адресу жителя Прикарпаття, теж виявилась підозрілою. Під час проходження пакунку через рентген – телевізійну установку в ній було виявлено два MacBook Air, задекларованих як дитячі іграшки та косметика. Попередня вартість товару – близько 88 тис. гривень.

Львівська питниця, електроніка, Франківськ, декларація, іграшки, посилках

Крім того, у поштовому відправленні із задекларованим «кухонним приладдям», яке надійшло з Іспанії для мешканки Запоріжжя, містився годинник Garmin Solar Premium. Орієнтовна вартість такого – понад 45 тис. гривень.

За цими фактами складено адміністративні протоколи за ч.2 ст.471 Митного кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 30% від вартості цих товарів.

Читайте також: Хотів уникнути відповідальності: прикарпатець постане перед судом за хабар поліцейському

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.