На фасаді будівлі за адресою вул. Отця Блавацького, 1 в мікрорайоні Опришівці відкрили анотаційну дошку капітану Збройних Сил України Богдану Чорному.
Повідомляють на сторінці Франківської громади.
Богдан Чорний – капітан, помічник командира з фінансово-економічної роботи, начальник служби 75 батальйону 102 окремої бригади територіальної оборони ім. полковника Дмитра Вітовського.
Інна Чорна, дружина, висловила вдячність громаді за підтримку та ініціативу відкриття меморіальної дошки. Вона зізналася, що війна забрала в неї найкращу частинку себе, але пам’ять про коханого чоловіка і підтримка близьких допомагають їй жити далі.
Хочу всім подякувати, особливо громаді, меру міста за сприяння тому, що вони попросили відкрити цю дошку. І найбільше мені хочеться подякувати за те, що вони підтримують родини в такий тяжкий час. Дуже тяжко і матерям, які втрачають своїх синів, молодих дітей, котрі ще навіть не пробували цього життя. Ми разом прожили більше як 30 років і вже давно стали майже одним цілим. Війна забрала найкращу мою частинку і до тепер ця порожнеча ніяк не затиснулася,- ділиться дружина загиблого Інна Чорна.
Заступник начальника обласного територіального центру з теплотою згадує Богдана Чорного як людину з великим серцем і відданого патріота. Він підкреслює, що Богдан завжди віддавався своїй роботі на максимум, незважаючи на труднощі.
Богдан Чорний-людина з великої літери, справжній патріот. Все своє життя він жив і працював на максимумі, як податківець, і як військовослужбовець. Прийняв рішення стати офіцером в 75 батальйоні територіальної оборони. Його робота на цій посаді – забезпечити все військо і весь батальйон всім необхідним і він це робив. Робив доти, доки вистачило його сил, – розповідає заступник начальника обласного ТЦК та СП підполковник Юрій Мухін.
Очільник громади Руслан Марцінків запевнив, що міська влада докладає максимум зусиль, щоб ушанувати пам’ять усіх Героїв.
На жаль вже понад 200 антоційних дощок відкрили наших Героям московсько-української війни. І далі відкриваємо, бо треба зберегти памʼять. Працюємо з рідними, максимально обираємо той формат, який є для них прийнятний для того щоб зберегти пам’ять. Ухвалили рішення, що саме тут, де був народний дім села Опришівці й сьогодні тут є центр надання адміністративних послуг, – резюмує Марцінків.
Comments are closed.