Соціум

В Коломиї відкриють новий простір для дітей

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вже невдовзі в Коломиї відкриється новий простір для дітей на бульварі Лесі Українки.

Тут є все необхідне, щоб весело та корисно проводити час: ноутбуки для навчання та самоосвіти, настільні ігри та місця відпочинку для найменших відвідувачів, пише Репортер з посиланням на очільника громади Богдана Станіславського.

простір

Простір облаштовано на другому поверсі бібліотеки-філії для дорослих. Донедавна ці приміщення перебували в занедбаному стані. Сотні старих книжок своєю вагою тиснули на перекриття між поверхами, і воно просідало, руйнуючи будівлю. Як наслідок, це чудове приміщення в центрі Коломиї не виконувало своєї функції – бути одним з центрів дозвілля і самоосвіти коломиян.

простір

Спільними зусиллями зроблено гарну справу. Міська рада надала приміщення, небайдужі активісти забезпечили роботу та наповнення.

простір

За таку ініціативу вдячний команді “Вулика Змістів” та команді управління культури та туризму, громадській організації “СТАН” та іноземним доброчинцям: чеській організації “Людина в біді” та Міністерству закордонних справ Канади. Тепер у Коломиї діти матимуть ще одне гарне місце для дозвілля.

Читайте: Станіслав Потяк з Яворова дебютував у фільмі “Памфір” (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.