Розваги Соціум

В Івано-Франківську презентували казку про інклюзію (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Казку про інклюзію “Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама” Оксани Драчковської презентували днями в Івано-Франківську. Зустріч із письменницею провели в книгарні “Є”.

Це автобіографічна історія-казка. У ній письменниця розповідає про себе та свого сина Назарка, який із народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити, розповідає Суспільне.

“Ідея з’явилася, коли ми з сином прийшли до школи. Ми зайшли туди і продзвенів дзвінок на перерву, вибігли діти, обступили нас. І з’ясувалося потім, що ці діти ніколи не бачили дитину в інвалідному візку. Тоді я подумала, що це не є нормально і треба щось з цим робити. Ідею виношувала довго. Думала, зробити посібник. Але згадала, що я – письменниця, і написала казку”, – розповідає авторка.

Презентувати “Зайчика-нестрибайчика та його сміливу маму” Оксану Драчковську до Івано-Франківська запросила письменниця Ольга Деркачова. Вона ж модерувала захід.

Наступна презентація казки про інклюзію “Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама” Оксани Драчковської відбудеться у Львові.

11-річний хлопчик з Франківська важко хворіє і потребує допомоги (ВІДЕО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.