Соціум

В Івано-Франківську 20 будинків можуть залишитися взимку без тепла

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську 78 будинків отримали дозвіл на від’єднання від централізованого теплопостачання. 58 з них звернулися в «Івано-Франківськгаз» для оформлення документації та виконання усіх необхідних робіт для встановлення індивідуального газового опалення.

Цьогоріч від централізованого опалення наразі відключили лише 28 будинків, а минулого року – 58, пише Репортер.

Опалення, опалювальний сезон, Івано-Франківськ

Станом на 4 жовтня в повному обсязі проведено реконструкцію загальнобудинкових мереж (фасадні газопроводи та стояки) у 24 будинках, ще у 3 усі будівельно-монтажні роботи завершать до 15 жовтня, повідомили в «Івано-Франківськгазі».

Перехід на індивідуальне газове опалення – це комплексний процес, який потребує часу. Йдеться не тільки встановлення радіаторів та котла. Перехід на індивідуальне опалення передбачає оформлення документів, виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції фасадних газопроводів, стояків газових, а у деяких випадках ще й заміну газопроводу-вводу, – кажуть в компанії.

Наразі мешканці семи будинків ще не оплатили заміну фасадних газопроводів та стояків. На жаль, таке зволікання в сьогоднішніх реаліях призводить лише до здорожчання самих матеріалів.

Загалом, цьогоріч «Івано-Франківськгаз» замінив 39 км сталевих підземних газопроводів на поліетиленові та 47 шафових газорегуляторних пунктів. Найбільше газопроводів вдалося замінити в Івано-Франківському, Косівському, Коломийському районах. Окрім того, фахівці підприємства провели комплексно-приладне обстеження понад 10 тис км підземних газопроводів області. Виявили 1255 місць пошкоджень ізоляції та усунули їх.

Аварійні бригади АТ «Івано-Франківськгаз» цілодобово і без вихідних готові до усунення будь-яких аварійних ситуацій. В нашій компанії 31 бригада АДС та 24 диспетчери працюють цілодобово в позмінному режимі. Щоденно екстрена служба «104» опрацьовує до 150 звернень від споживачів. Тому, звичайно, є запаси матеріалів та обладнання, для ліквідації тих чи інших аварійних ситуацій, – запевняють в «Івано-Франківськгазі».

Авторка: Ірина Гаврилюк

Зима буде важкою. Як Івано-Франківськ готується до опалювального сезону

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.