Соціум

В Івано-Франківській міській клінічній лікарні № 1 оновили два операційні блоки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківській міській клінічній лікарні № 1 відремонтували два операційні блоки у травматологічному та хірургічному відділеннях. Також закупили й нове медичне обладнання. Завдяки цьому у медзакладі збільшиться спектр послуг, а тривалість операційного втручання зменшиться.

Про це Суспільному розповів генеральний директор медустанови Тарас Василик, пише Репортер.

Відтепер у медзакладі зможуть проводити хірургічне лікування пухлин шлунково-кишкового тракту та видалення каменів з жовчного міхура. Адже в оновлену операційну закупили все необхідне медичне обладнання: сучасні операційні столи, лапароскоп та ультразвуковий апарат, каже завідувач хірургічного відділення Ярослав Козань. З його слів, нова апаратура дозволить проводити операції на судинах, а також зменшить їхню тривалість.

Якщо при раку головки підшлункової залози операція тривала 8-9 годин, то з новим обладнанням скоротиться на 3-4 години, — говорить Ярослав Козань.

У травматологічному відділенні повністю переобладнали операційний блок, каже завідувач Василь Чужак. У відділенні проводять практично всі операції на кістках і суглобах. Медичне обладнання для оперативних втручань закупили ще раніше.

Повинен бути операційний блок увесь разом. Тобто — мала операційна, велика операційна. І коли все сконцентроване на одній великій площі — воно набагато полегшує роботу для персоналу. І, звичайно, насамперед покращує надання допомоги нашим пацієнтам, — каже Василь Чужак.

На облаштування нових операційних та закупівлю обладнання з міського бюджету витратили майже 7,5 млн грн, розповідає генеральний директор міської клінічної лікарні № 1 Тарас Василик.

У двох відділеннях хірургії й травматології упродовж року виконуємо понад дві тисячі оперативних високоспеціалізованих втручань високої складності. Проводимо ендопротезування, оперативні втручання на суглобах, кістках, консервативні операції та ортопедичні. У нас проводяться малоінтервенційні методи лікування в хірургії, — розповідає Тарас Василик.

За його словами, ремонт у міській клінічній лікарні № 1 в операційних блоках тривав понад три роки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.