Соціум

В ІФ ОДА розповіли, за яких умов підлітки можуть отримати щеплення від Covid-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Україні триває вакцинація дітей проти Covid-19.

Дітей від 12 до 18 років рекомендовано щепити вакциною Pfizer. Потрібно отримати дві дози з терміналом 21-28 днів, повідомили на брифінгу в Івано-Франківській ОДА у четвер, 25 листопада, пише Репортер.

Для того, щоб дитина могла отримати щеплення, батьки повинні надати лікарю, який буде проводити вакцинацію, наявність у неї всіх необхідних щеплень за Національним календарем вакцинації.

“Це так звана форма 0-63/о. Якщо дитина не зробила всіх необхідних щеплень та не має протипоказань до них, такій дитині мають зробити усі необхідні щеплення і після цього ця дитина матиме можливість вакцинуватися від Covid-19, – говорить координатор вакцинальної кампанії в області Микола Стовбан. – Звичайно, треба дотриматися 14-денного терміну між вакцинами проти інфекційних захворювань і вакциною від Covid-19. Що стосується вакцини від грипу, її можна колоти разом із Pfizer”.

Дітей від 12 років, які мають супутні захворювання і ризик ускладнень після ковіду, уже щеплять, починаючи з липня. Вакцинація дітей до 16 років відбувається тільки з дозволу батьків чи опікунів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні