Соціум

В двох селах на Калущині вакцинують тварин від сказу

Google+PinterestLinkedInTumblr

У селах Довгий Войнилів та Перекоси Верхнянської сільської громади Калуського району фахівці Калуського відділу Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини проводять вакцинацію домашніх та сільськогосподарських тварин від сказу.

Це передбачено планом заходів із запобігання поширення та ліквідації сказу, інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, пише Репортер.

сказу, Калущині

15 лютого факт захворювання на сказ було підтверджено лабораторними дослідження патматеріалу від собаки, що загинула, в одному з особистих селянських господарств села Довгий Войнилів.

Читайте також: Ворог сидить в тилу. На Прикарпатті досі є церкви московського патріархату

Відповідно до чинного законодавства вимушену вакцинацію буде проведено для всіх сприйнятливих тварини в селі Довгий Войнилів, а також м’ясоїдних тварин селі Перкоси.

Зважаючи на те, що вакцинація є обов’язковим і найбільш дієвим заходом захисту домашніх улюбленців від захворювання на сказ, закликаємо краян представити своїх тварин ветеринарним спеціалістам для проведення вакцинації, – йдеться в повідомленні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.