Соціум

Університет Святого Георга у Лондоні – новий побратим ІФНМУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський національний медичний університет отримав у якості партнера Університет Святого Георга у Лондоні. Це сучасний інноваційний академічний та дослідницький центр, історія якого налічує 280 років

Днями Івано-Франківський національний медичний університет взяв участь в онлайн-конференції медичних університетів, учасників програми Twinning («Ініціатива єднання») під егідою МОЗ та особисто заступниці міністра охорони здоров’я України Ірини Микичак, пише Репортер з посиланням на пресслужбу медуніверситету.

«Ініціативу єднання» започаткувала консалтингова компанія Cormack Consult.ancy Group у партнерстві з об’єднанням університетів Великобританії (Universities UK). Представниця компанії виступила зі вступною промовою, у якій в деталях розповіла про можливості програми.

Читайте також: У Франківську встановили мобільні дефібрилятори. Як ними користуватися

Суть ініціативи полягає у єднанні українського університету з університетом-побратимом у ЄС або Британії схожого профілю, розміру та за наявністю однакових спеціальностей. Таке «єднання» допоможе українському університету здобути надійного партнера, що підтримуватиме безпосередній зв’язок між студентством та академічною спільнотою обох закладів.

Івано-Франківський національний медичний університет отримав у якості партнера Університет Святого Георга у Лондоні. Це сучасний інноваційний академічний та дослідницький центр, історія якого налічує 280 років.

Університет проводить дослідження міжнародного рівня в галузі кардіології, проблем інсульту, епідеміології, клітинних сигналів та генетики, бере участь у глобальних проектах боротьби зі СНІДом та інфекційними хворобами і прагне впровадити останні досягнення у галузі дитячої охорони здоров’я та кардіології у своїй країні.

Нам випала велика честь співпрацювати з дуже престижним міжнародним університетом. Віримо, що партнерство розширить горизонти для наших студентів та викладачів, а спільна плідна праця ще більше підніме рівень наших закладів, – каже ректор ІФНМУ Микола Рожко.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні