Соціум

“Укрзалізниця” відновлює залізничне сполучення на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 25 червня, залізничники закінчать роботи з відновлення закритих через негоду дільниць та запустять перші приміські поїзди.

Зокрема, у рейси вирушать поїзди Коломия — Снятин та Івано-Франківськ — Яремча, пише “Репортер” з посиланням на пресслужбу “Укрзалізниці”.

Упродовж кількох днів колійники “Укрзалізниці” відновлюють колії, які були закриті внаслідок масштабних паводків на Прикарпатті. Загалом зафіксували пошкодження 14 дільниць інфраструктури. Станом на ранок 25 червня наслідки негоди ліквідовані на дев’яти дільницях.

Основні роботи проводилися в районі рік Дністровсько-Прутського басейну, де тривалі опади пошкодили об’єкти залізничної інфраструктури. Наразі відновлювальні роботи завершено на перегонах Делятин — Яремче, Яремче — Микуличин, Долина — Вигода. Тривають роботи на перегонах Микуличин — Ворохта, Бурштин — Галич, Калуш — Бондарів та Заболотів — Видинів. Загалом залізничники розчистили понад 300 куб. м селів та відновили понад 900 куб. м насипів та баластної призми.

За попередніми прогнозами, останній перегін буде відкритий для руху поїздів сьогодні о 22:00. Також колійні працівники проводять позапланові огляди та обходи для виявлення пошкоджень та їхнього усунення.

Раніше повідомлялося, що через паводки на Прикарпатті “Укрзалізниця” тимчасово відмінила курсування сім приміських поїздів. Так, з 24 червня не курсують чотири приміські поїзди: Коломия — Снятин, Снятин — Коломия, Ворохта — Івано-Франківськ та Івано-Франківськ — Ворохта. Також з 25 червня Укрзалізниця відмінила курсування трьох поїздів: Снятин — Коломия, Коломия — Снятин, Ворохта — Івано-Франківськ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.