Соціум

«Укренерго»: пошкодження енергооб’єктів можуть перевищити наслідки атак 10-11 жовтня

Google+PinterestLinkedInTumblr

В «Укренерго» повідомили, що масштаби пошкоджень внаслідок атаки на енергооб’єкти 22 жовтня, можуть перевищувати ті, які були після ударів 10 -11 жовтня. Про це повідомляє пресслужба «Укренерго», пише Репортер.

В «Укренерго» повідомили, що масштаби пошкоджень внаслідок атаки

Сьогодні, 22 жовтня, рашисти здійснили ще одну ракетну атаку на енергетичні об’єкти магістральних мереж західних регіонів України. Масштаб пошкоджень співставний або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що ремонтні бригади НЕК «Укренерго» приступлять до відновлення щойно рятувальники ДСНС ліквідують наслідки ракетних влучань.

В «Укренерго» кажуть, що наразі вимушено застосовані обмеження енергопостачання в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

В «Укренерго» просять споживачів ощадливо споживати електроенергію впродовж всього дня і особливо в пікові години споживання — з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Будь ласка, не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години, — зазначили в «Укренерго».

Такі заходи дають спеціалістам компанії можливості якомога швидше стабілізувати ситуацію і провести необхідні відновлювальні роботи.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.