Соціум

Україна на 107 місці серед найдорожчих країн, перша – Швейцарія

Google+PinterestLinkedInTumblr
У рейтингу найдорожчих для проживання країн світу Україна посіла 107 місце серед 132 позицій.
У рейтингу найдорожчих для проживання країн світу, який складає журнал CEOWORLD, Україна посіла 107 місце серед 132 позицій, в той час як найдорожчою державою серед інших визнано Швейцарію. Згаданий індекс враховує основні економічні показники, такі як індекс споживчих цін, вартість проживання, послуг таксі та інших видів транспорту, ціни в ресторанах, вартість одягу та взуття, та інші, пише Репортер з посиланням на Укрінформ.

Швейцарія офіційно є найдорожчою для проживання державою, за доповіддю журналу CEOWORLD. Взагалі європейські країни є помітними у переліку найдорожчих країн, – серед 20 перших у переліку позицій 9 з країн розташовані в Європі, п’ять – в Азії, одна – у Північній Америці, дві – на Карибах та одна – в Океанії, – йдеться у повідомленні.

Другою найдорожчою країною є Норвегія, за нею слідують Ісландія, Японія, Данія, Багами, Люксембург, Ізраїль, Сінгапур та Південна Корея.

У Польщі порахували українських нелегалів

Цікаво, що США посідають лише 20-ту позицію, та поступаються такій країні як Бельгія (18-та позиція). “Традиційно” дорога для життя Велика Британія знаходиться на 27 місці, Саудівська Аравія – на 57-й позиції.

Україна, за наведеним рейтингом, знаходиться на 107 позиції. Серед країн пострадянського простору дорожче живеться громадянам Білорусі, Молдови і Росії. Менші витрати, у порівнянні з українцями, мають люди, що проживають у Вірменії, Казахстані, Азербайджані та Грузії.

Вартість життя суттєво змінилася у пострадянських європейців – Естонії, Латвії та Литви, які посідають, відповідно, 50, 58 та 66 позиції рейтингу.

На іншій стороні спектру, серед найбільш доступних за вартістю проживання країн – Пакистан, за яким слідують Афганістан, Індія, Сирія, Узбекистан, Киргизстан та Туніс, – йдеться у публікації.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.