Соціум

У Яремче завершили реконструкцію школи, на яку чекали 15 років (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
18 грудня у місті Яремче урочисто відкрили новозбудований другий блок Яремчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Його реконструйовали у рамках Національної програми «Велике будівництво».

Рішення про добудову існуючого приміщення школи було прийнято міською владою у 2005 році, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ОДА.

Було розроблено проєкт освітнього закладу і у 2008 році розпочато будівництво: зведено стіни та дах, встановлено покрівлю. Однак через відсутність фінансування у 2012 році усі роботи призупинилися. Завершити реконструкцію школи вдалося завдяки Національній програмі «Велике будівництво».

«Сьогодні, напередодні найдобрішого свята – Дня святого Миколая, для школярів Яремче ми відкриваємо новозбудований корпус загальноосвітньої школи. У комфортних та оснащених сучасним обладнанням класах навчатимуться учні 5-11 класів, – каже заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей. – Переконаний, що тільки якісна освіта може сприяти розвитку економічних процесів як у конкретній громаді, так і в державі загалом. Бо саме зі шкільної парти формується особистість».

Слід додати, що цьогоріч на реалізацію даного проєкту було передбачено понад 20 мільйонів гривень із Державного фонду регіонального розвитку та близько трьох мільйонів коштів місцевих бюджетів. Окрім того, майже п’ять мільйонів із обласного бюджету спрямували на придбання обладнання.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні