Соціум

У трьох областях можуть оголосити карантин через Covid-19 – МОЗ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У трьох областях – Тернопільській, Житомирській та Чернівецькій – зареєстроване перевищення епідемічного порогу високого рівня.

Через це в цих областях можуть ввести карантин, повідомили у міністерстві охорони здоров’я.

У трьох областях можуть оголосити карантин через Covid-19 - МОЗ

Як інформують у МОЗ, у цих областях після аналізу епідситуації та за рішенням місцевої влади можуть посилювати протиепідемічні заходи. Наприклад, оголошувати локальний карантин в окремих класах чи школах, посилювати протиепідемічні заходи в місцях масового скупчення людей, як маски, обмеження кількості відвідувачів в установах та організаціях.

На рівні кожної області під час епідсезону встановлені “епідемічні пороги” (максимально допустимі рівні захворюваності) після досягнення яких на рівні областей, міст або громад мають бути посилені протиепідемічні заходи.

За словами головного санлікаря Ігоря Кузіна, зараз територією нашої держави циркулює 14 штамів COVID-19. Захворюваність на цю недугу зростає. Так, за останній тиждень кількість хворих збільшилася на 20%, порівняно з попереднім, пише УП.

Щотижня в Україні госпіталізують у середньому 4200 пацієнтів. Реєструють як випадки реанімації, так і летальні випадки. За минулий тиждень від коронавірусної інфекції померло 56 осіб, зокрема одна дитина, – каже головний санлікар.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.