Соціум

У трьох громадах на Прикарпатті відкривають соціальні їдальні для ВПО

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Калуші, Коломиї та Богородчанах у грудні та на початку січня діятимуть соціальні їдальні.

Там зможуть обідати щодня пільгові категорії внутрішньо переміщених людей, пише Репортер.

У трьох громадах на Прикарпатті відкривають соціальні їдальні для ВПО

Організовує харчування громадська організація “Молода Просвіта Прикарпаття” у співпраці з місцевими радами та при підтримці ACTED. Діятимуть такі їдальні впродовж 30 днів, інформують у пресслужбі організації.

У кожній відібраній громаді зараз проживає більше кількох тисяч ВПО, – каже керівниця організації Євгенія Бардяк. – Серед них є люди з інвалідністю, одинокі батьки, багатодітні сім’ї, пенсіонери та інші, які не мають достатньо фінансових можливостей, щоб закривати всі базові потреби. Тому ми впродовж одного місяці будемо їх підтримувати гарячими обідами. Думаю, символічно, що наша допомога триватиме впродовж більшості зимових свят і ми хоч трохи допоможемо зігріти серця людей.

Планується, що гарячі обіди зможуть отримувати щодня протягом місяця у Калуській громаді 100 людей, у Коломийській – 50 і в Богородчанській теж 50.

Читайте: Як “Станіславський борщ” нагодував 125 000 захисників на фронті (ФОТО)

Зараз триває реєстрація внутрішньо переміщених осіб для отримання спеціальних талонів. Подати заявку можна до 4 грудня включно за посиланням.

Для отримання додаткових відомостей чи відповідей на питання можна писати на офіційну сторінку організації у фейсбук.

Підприємці, які зацікавлені надавати послуги гарячого харчування у рамках даного проєкту, можуть до 4 грудня звертатися за деталями на електронну пошту: molodaprosvita.if.projects@gmail.com.

Читайте: Казка буде. Як прикарпатцям стати помічниками Миколая для дітей, яким дуже потрібне свято

Соціальні їдальні у громадах організовує Івано-Франківська обласна організація “Молода Просвіта”. Допомога надана в рамках проєкту “Гуманітарна допомога у громадах, що знаходяться на лінії вогню та у громадах, що приймають внутрішньо переміщених осіб в Україні” при підтримці ACTED та UKaid.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.