Соціум

У трьох готелях Прикарпаття показували заборонені російські канали (ІНФОГРАФІКА)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Минулого року в Івано-Франківській області виявили три випадки ретрансляції заборонених в Україні російських телеканалів.

Про це, зокрема, зазначив у звіті представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в області Ігор Маслов, пише Репортер.

За словами Маслова, у 2019 році він провів 600 моніторингів прикарпатських телерадіокомпаній і провайдерів, загалом виявив 48 порушень медійного законодавства.

У 46 телемережах 18 провайдерів заборонені російські канали не ретранслюються, йдеться у звіті. Втім, три випадки представник Нацради все ж таки зафіксував.

У Верхнянській ОТГ створили своє телебачення

Так, 31 січня 2019 року надійшла скарга від одного з мешканців Івано-Франківської області. Чоловік заявив, що в готелі «Маковиця» (Яремче) ретранслюється заборонений телеканал «Телерадиосеть Благих Новостей». Інформацію перевірили й підтвердили працівники СБУ. Показ каналу припинили, з власником готелю провели профілактичну бесіду.

Чергову скаргу представник Нацради отримав 9 вересня. Тепер стосовно готелю Villa Morishka, що в селі Поляниця Яремчанської міської ради. Там йшлося про «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета» й «Россия-24». СБУ інформацію підтвердила. Тут теж закінчилося профілактикою.

Наступним був готель Alpin, також у Поляниці. Канали «НТВ», «ТНТ», «РТР-Планета», «Россия-24». Працівники СБУ інформацію підтвердили, ретрансляцію припинили, з власником поговорили…

У школах Прикарпаття хочуть заборонити використання телефонів на уроках (ВІДЕО)

Також у звіті представника Національної ради в Івано-Франківській області висвітлені питання стану телерадіоінформаційного простору Прикарпаття, результати моніторингу мовних квот на місцевих та регіональних радіо й телебаченні. Крім того, зі звіту можна дізнатися про розвиток мереж мовлення в області, детально описані кроки з захисту інформпростору, проаналізована робота місцевих ЗМІ під час двох виборчих кампаній. З реалізації проєкту «Мовлення громад» Прикарпаття – у трійці лідерів.

Повністю із звітом представника Нацради Ігоря Маслова можна ознайомитись на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: nrada.gov.ua/reports/

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.